Strona główna » 7 styczniowych inspiracji. Idzie wiosna. Choć zima trzyma.

7 styczniowych inspiracji. Idzie wiosna. Choć zima trzyma.

  1.  Taki stół mi się marzy. Duży, ogromnie pojemy, ciężki. Punkt kulminacyjny całego domu. Kiedyś nam taki sprawię i będzie na niego czekało miejsce. Gdzieś. Kiedyś.
  2. W zeszłym tygodniu odkryłyśmy z Polą łyżwy. I na lodowisku można nas spotkać często. Co prawda na jakiekolwiek szaleństwa się nie odważę, ale swoim profesjonalizmem zaskakuje nas młoda pani instruktorka, która robi cuda. Dosłownie. I myślę, że ta zima nie jest może jednak taka zła… Może się jednak polubimy.
  3. Zima zimą, ale marzy mi się jednodniowy wypad na ciepłą plażę. Tylko nie tak, że podróż jeden dzień i powrót też, że umęczona jestem jak koń po żniwach. Nie, pstrykam palcem i jestem tam.. sączę drinki, albo piję mrożoną kawę, czytam Majewską-Brown i .. nie ma mnie dla nikogo.. W myślach jestem tu.
  4. Zaczytuję się ostatnio w Ninie. Zaczęłam czytam nie po kolei, nie wiedząc, że jakakolwiek kolejność jest. I wchodzi tak, że oderwać się nie mogę, noce zarywam. Porywa, oburza, wskrzesza, każe żyć tu. Polecam z serca całego.
  5. Czyż nie są boskie? Kurdelebele, no są!
  6. Od jakiegoś czasu poluję na te kwiaty. Nazwę obiegową mają może mało sympatyczną, nie zniechęca mnie to jednak. Wiem, że je w końcu znajdę.
  7. Uwielbiam takie niby niedbałe fryzury, które w rzeczywistości trzeba kiziać prostownicą z 20 minut. A może nie? Tak czy inaczej, wciąż nie potrafię. A chciałabym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *